O nas

Mery

Główna kucharka na vegestrefie, wegetarianka od 2007 roku. Była studentka dietetyki I stopnia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Przez rok przerwy w studiach gotowała w knajpie Wesoła Cafe w Krakowie. Dziś znów studiuje dietetykę, ale II stopnia i na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uwielbia gotować i równie mocno kocha jeść. Na szczęście, póki co, jej waga mieści się we wszystkich normach. W wolnych chwilach – gdy nie gotuje, to na pewno je, oglądając program kulinarny. Zaś gdy nie je to na pewno kombinuje co ugotować. Najwięcej czasu poza domem spędza w sklepach spożywczych – na czytaniu etykietek i robieniu zapasów świeżych warzyw oraz wszędzie tam, gdzie sprzedają talerze, miseczki i garnki. Kuchnia natomiast to królestwo – w zasadzie tylko ona mogłaby istnieć w mieszkaniu. Taka osoba nie mogłaby nie mieć własnej strony z przepisami! I właśnie dlatego…

Kristof

Starszy brat Mery postanowił zrobić pożytek z zamiłowania siostry i korzystając ze swoich zdolności założył vegestrefę.pl. Teraz dzielnie sprawuje pieczę nad prawidłowym działaniem strony, jej wyglądem oraz popularnością. Oprócz zainteresowania zdrowym odżywianiem i gotowaniem posiada jeszcze wiele innych zamiłowań takich jak muzykowanie, tworzenie i nagrywanie melodyjek, montaż filmików, pstrykanie fotek i jeszcze kilka innych nudnych rzeczy… oraz opieka nad synkiem, którego zdrowo odżywia, oczywiście!

Cioś

Miłośniczka pudełek, opakowań i pojemniczków, do tego zakupomaniaczka. Promocje, rabaty, gratisy i wyprzedaże to właśnie to, czego nie jest w stanie przeoczyć na sklepowych półkach. Na swoim koncie ma sukces w walce z kilkunastoma dodatkowymi kilogramami, który zawdzięcza byciu konsekwentną w prowadzeniu zdrowej diety i wytrwałą w systematycznych treningach. Nieustannie zachęca bliskich do dbania o zdrowie, a jej własne błędy są dla niej nieocenionym doświadczeniem. Dietetyka i sport to dziedziny z którymi wiąże swoje plany na przyszłość. I chociaż nie przepada za mięsem, wegetarianką nie jest, a jej przygoda z wegetarianizmem rozpoczęła się od poznania na studiach Mery i jej kuchennych specjałów. Obecnie pracuje jako trener personalny w Miss Sporty w Lublinie!

Tak oto tworzymy skromną ekipę, dzięki której możecie przeglądać proste i szybkie przepisy na dania wegetariańskie i wegańskie, którym zawsze towarzyszą apetyczne zdjęcia! A do tego artykuły pełne przydatnych informacji i ciekawostek. Zapraszamy do przeglądania strony!

vegestrefa.pl

Udostępnij!