• szczypta wegetariańskiego luksusu w górach

  dodano Maj 22, 2013 przez w Artykuły

  Wypoczynkowe novum dla wegetarian

  Wakacje za pasem, i jak co roku, wielu z nas stanie przed wyborem miejsca do odpoczynku, w którym będziemy czuć się swobodnie ze swoim wegetarianizmem i trybem życia. Mamy dobrą wiadomość – w tym roku poszukiwania staną się łatwiejsze, jako że noclegowa mapa Polski wzbogaciła się o wyjątkowy obiekt wypoczynkowy stworzony z myślą o wegetarianach i zwolennikach zdrowego trybu życia.

  Mowa o BioRezydencji – ekologicznym, a jednocześnie luksusowym obiekcie położonym w sercu bajkowych i nieskażonych przemysłem Gór Izerskich.

  biorezydencja

  BioRezydencja to odrestaurowany dworek pochodzący z XVII wieku, w którym kiedyś podobno spał sam Napoleon; dziś zapewne zatrzymałby się w nim jeszcze chętniej, widząc z jaką dbałością o styl i ekologię został urządzony. Właściciele BioRezydencji, rodzina Szymocha, sami wyznający głęboki szacunek do natury, zadbali o to, by ta górska oaza spokoju była przyjemną fuzją tradycji, luksusu i świadomości ekologicznej.

  W BioRezydencji nie uświadczymy zatem mięsnego menu, na jej terenie nie spotkamy też nietrzeźwych osób, czy osób palących papierosy – w trosce o zdrowie Gości i ich dobry nastrój panują tu bowiem ścisłe zasady. Natomiast na życzenie oferuje się Gościom nie tylko wegetariańskie jedzenie, ale co więcej – jest to żywność pochodząca z ekologicznych upraw.

  Dbałość o środowisko przejawia się nawet w stosowaniu ekologicznego ogrzewania gazem drzewnym. Ciepło domowego ogniska zapewniają jednak także klimatyczne kominki w trzech apartamentach.

  Wytchnienie w apartamentach i pot na sali warsztatowej

  Same apartamenty w BioRezydencji to wręcz miniaturowe mieszkania. Każdy posiada własną łazienkę, sypialnię i aneks kuchenny, a niektóre również salon, jadalnię i dodatkową sypialnię. Wszystkie materiały użyte we wnętrzu są przyjazne naturze, kolory ścian zostały dobrane pod kątem relaksacji, a meble to starannie wyselekcjonowane antyki, choć w łazienkach i aneksach króluje nienachalna nowoczesność. Kiedy już odprężysz się w swoim ekologicznym apartamencie, niewykluczone, że najdzie Cię w końcu ochota na nieco ruchu.

  Kochasz jogę? Znakomicie! Uwielbiasz taniec? Świetnie! Nie możesz trafić lepiej, jeśli poza pięknymi widokami, zdrowym menu i ciszą lubisz też dbać o swój rozwój psychofizyczny! Gospodarze, Cora i Tomasz Szymocha to zapaleni propagatorzy i instruktorzy jogi, tańca i rozwoju duchowego. Ponieważ praktyki ruchowe i ćwiczenia są elementem ich codzienności, postanowili oni zaprosić do wspólnych ćwiczeń i Gości, tworząc szereg cyklicznych warsztatów w przestronnej, profesjonalnej sali do warsztatów z drewnianą podłogą o wymiarach aż 150 m2. Regularne spotkania Body&Soul, 5R, warsztaty jogi czy ustawienia wg Hellingera prowadzone przez wykwalifikowanego terapeutę już teraz cieszą się zainteresowaniem sporej grupy praktykujących. Po męczącym dniu można w BioRezydencji skorzystać z wielu masaży, np. Peloha lub Lomi-Lomi.

  Warto jednak wspomnieć, że już sama lokalizacja BioRezydencji jest gwarantem aktywnie spędzonego czasu. Świeradów – Zdrój to słynna miejscowość uzdrowiskowa, oferująca szereg możliwości spędzania wolnego czasu: od słynnej pijalni wody począwszy, poprzez wyjątkowy na skalę Europy singletrack, gondolę, aquapark, na rozlicznych trasach do uprawiania wszelkich sportów skończywszy.

  BioRezydencja to miejsce przyjazne całym, wegetariańskim rodzinom. Jeżeli zatem pragniesz wreszcie poczuć się jak u siebie i zaznać prawdziwej odnowy, warto zapamiętać tę nazwę.

  Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem www.biorezydencja.pl oraz na facebooku: www.facebook.com/biorezydencja

  Print Friendly
  Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>