• wege fotograf ślubny? :)

  dodano Styczeń 10, 2018 przez w Aktualności, Artykuły

  Oczywistym jest, że wegetarianie i weganie chcą w dniu swojego ślubu, tak ważnego dnia, mieć wege menu. Ale jeśli nie muszą na tym poprzestawać i mogą też… zatrudniać wege osoby? =) Jeszcze lepiej!

  Dzisiaj chciałabym Wam polecić mojego serdecznego przyjaciela i weganina, który kamerowaniu i fotografii ślubnej zaprzedał duszę… stąd nazwa Soul Pictures =) Możecie być pewni, że Bartek będzie z uśmiechem jeść wege potrawy na Waszym weselu a przy montażu będzie przegryzał kanapki z hummusem – a chleb piecze sam!

  Bartek mieszka w Inowrocławiu i choć nie narzeka na brak klientów w okolicy to chętnie przyjedzie na Wasze wesele praktycznie… wszędzie =) A to dlatego, że lubi podróże i poznawanie nowych miejsc. Tym bardziej, gdy w końcu by się trafił wege klient! Pomóżmy Bartkowi, który na weselach mięsożerców musi zadowalać się bananami i mandarynkami. Bartek ma już dość końskich dawek fruktozy!

  Prace Bartka i kontakt do niego znajdziecie tutaj:

  Strona www: http://www.soulpictures.pl/

  Profil vimeo: https://vimeo.com/user30948810

  Facebook: https://www.facebook.com/SOULPICTURES.SP/

  PS Pamiętajcie, że możecie też strollować mięsożernych przyjaciół i polecić im Bartka na ich ślub ^^

  Para młoda

  Print Friendly
  Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>